Atribuită Cumpărare directă

Fir 2.7 / 893 m x 3 buc AUTOCUT 25-2 STIH X 4 BUC Fir 2.7 / 350 m x 2 buc Rezervor benzina Ulei rosu x10 Ulei verdex10

Număr anunț
DA25756904
Autoritate contractantă
SALUBPREST HUNEDOARA S.R.L. (CUI 34446726)
Furnizor / câștigător
cda & camardu prest impex (CUI 9350220)
Cod CPV
44500000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.373 RON
Valoare atribuită
2.373 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.373 RON

din 2.373 RON estimat