Atribuită
Cumpărare directă
1 CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC980/LC1100XL C CYAN INK CPE1881 BUC 2.00 2.76 5.52 1.05 (19%) 2 CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC980/LC1100XL M MAGENTA INK CPE1882 BUC 2.00 2.76 5.52 1.05 (19%) 3 CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN- 2220/2010 XL LASER CPE3343 BUC 1.00 27.05 27.05 5.14 (19%) 4 CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN- 2320/2380/660 XL LASER CPE3270 BUC 1.00 27.05 27.05 5.14 (19%) 5 CARTUS TONER COMPATIBIL EPSON T2711 27XL BLACK INK CPE2641 BUC 1.00 5.90 5.90 1.12 (19%) 6 CARTUS TONER COMPATIBIL EPSON T2712 27XL CYAN INK CPE2642 BUC 1.00 5.90 5.90 1.12 (19%) 7 CARTUS TONER COMPATIBIL EPSON T2713 27XL MAGENTA INK CPE2643 BUC 1.00 5.90 5.90 1.12 (19%) 8 CARTUS TONER COMPATIBIL EPSON T2714 27XL YELLOW INK CPE2644 BUC 1.00 5.90 5.90 1.12 (19%) 9 CARTUS TONER COMPATIBIL HP Q2612X/FX10 XL 2.8K LASER CPE61 BUC 2.00 24.84 49.68 9.44 (19%) 10 UNITATE CILINDRU COMPATIBIL BROTHER DR- 2200 LASER CPE447 BUC 1.00 57.10 57.10 10.85 (19%)
- Număr anunț
- DA25768540
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,52 RON
- Valoare atribuită
- 195,52 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.