Atribuită Cumpărare directă

Ordonare Dosare/Documente;Serviciu de Legatorie a Arhivei;Serviciu de Sortare, Selectionare si Ordonare a Arhivei;Inventariere electronica;Numerotare Arhiva;Elaborare Nomenclator Arhivistic

Număr anunț
DA25765767
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
Furnizor / câștigător
KRON ARHIVLOGIC SRL (CUI 31271921)
Cod CPV
79995100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.120 RON
Valoare atribuită
26.120 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.120 RON

din 26.120 RON estimat