Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE SAVEX AUT 2IN1 FRESH 20KG TPS CLOR 2L SANO FORTE PLUS GEL 500ML PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 CIF DET GEAM INOX 750ML CLIN WINDOWS PROF 4,5L SANO F.PLUS ARAGAZ750ML RAID GANDACI FURNICI EUC RAID SP.GAND FURN400ML ENDLESS FATA MASA ALBA1,2 ALUFIX SACI MEN.CU MAN.35 ALUFIX SACI MENAJ 110L 10 ROMDIST.BOL.SUP.EPS25BU60 ROMDIST.CAP.BOL.SUP.EPS25 KLINTENSIV SERV.SUPRAF.80 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 FARMEC LOT.DEZINF.MAINI 5 IGIENOL BUC.ANTIBACT.750M JASOL PAST.DEZINF.145BUC CHE.SOL.PARB.VARA 5L KUPER PREL.1PR.30M PORTOC STROHM COLIERE 300X4.8 5 ACCES PERMIS DOAR CU MASC IND.PASTRATI DIST.SOC.TEX IND.SPALAREA OBLIGATORIE INDIC.SPALAREA MAINILOR-V AUTOCOLANT REFLECTORIZ.MA
- Număr anunț
- DA25784270
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.075,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.075,18 RON
- Data publicării
- 14.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.