Atribuită Cumpărare directă

Masuratori topografice ale elementelor vizibile din teren ale drumurilor, plan topografic in sistem stereo 70 si cote altimetrice in sistem Marea Neagra 1975 in format digital si analogic pe distante de aprox 150m: completare documentatie topo pentru demararea lucrarilor de confectionarea de rigole de scurgere „Punerea in siguranta a strazii Plevnei din Orasul Predeal” pe situatie de urgenta.

Număr anunț
DA25783921
Autoritate contractantă
ORASUL PREDEAL (CUI 4580423)
Furnizor / câștigător
BRENNDORF TOP CAD SRL (CUI 29716785)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat