Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari conform proiect pus la dispozitie de beneficiar ,lucrarile presupun reprofilare drum,asternerea agregate balastiera,procurare si transport,compactare.Lucrarea pentru intretinere drumuri contine:balast natural -170to x14lei/to=2380,transport 250km x 5lei/km=1250lei
- Număr anunț
- DA25774505
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
- Furnizor / câștigător
- VULCANI RAL TRANZIT SRL (CUI 30755761)
- Cod CPV
- 45233141-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.630 RON
- Valoare atribuită
- 3.630 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.