Atribuită
Cumpărare directă
Masti de protectie faciala pentru uz cilvil, de unica folosinta, din material netesut din 3 straturi. Dispune de 3 pliuri, prindere cu elastic dupa ureche si fixator nazal integrat, asigurand filtrare optima si o respiratie libera. Grad de filtrare bateriana(BFE)>95% Permeabilitate respiratorie < 49pa Dimensiune masca 17.5cm x 9.5cm Ambalare: 50 buc/cutie Atentionari: Produs de unica folosinta A se arunca imediat dupa utilizare A nu se lasa la indemana copiilor A se depozita cu atentie, in spatii uscate si racoroase. Produs in China. Atestat de conformitate. ATENTIE !!!!! SE VOR COMANDA MULTIPLU DE 50 BUCATI COMANDA MINIMA 200 BUCATI Livrare in 24 ore
- Număr anunț
- DA25758966
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.036 RON
- Valoare atribuită
- 1.036 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.