Atribuită Cumpărare directă

Ridascreen fast susan - Kit proteina susan conform oferta . Produsul sa fie insotit de certificat ce calitate/conformitate pe lot de la producator. Valabilitate minim 1 an de la data achizitionarii.

Număr anunț
DA25767058
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141626-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.948,50 RON
Valoare atribuită
2.948,50 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.948,50 RON

din 2.948,50 RON estimat