Atribuită Cumpărare directă

Dixell XR20CX este un termostat digital pentru instalatii de racire si incalzire

Număr anunț
DA25791893
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
SPLENDID-SERVICE SRL (CUI 4014904)
Cod CPV
42131130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,87 RON
Valoare atribuită
163,87 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,87 RON

din 163,87 RON estimat