Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala de unica folosinta 3 straturi 3 pliuri, cu lamela met. 50 buc/cutie , LIVRARE 24 DE ORE. STOC LIMITAT .DECL. DE CONF. SI CERT. DE GARANTIE .DIRECTIVE GEN. APLICABILE: Directi. priv. disp. med.: DIRECTIVA CONSILIULUI NR 93/42/EEC din 14 iunie 1993, privind disp. med. ( MDD93/42/EEC) , cu modif. aduse prin direct. Consiliului MDD nr 2007/47/ ec. Standarde: Standarde specifice ( publicate in Jurnalul Oficial al com. europene) aplicabile acestui produs sunt : EN13485: 2016
- Număr anunț
- DA25752371
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.380 RON
- Valoare atribuită
- 3.380 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.