Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de specialitate in domeniul securitatii protectiei informatiilor clasificate secret de serviciu cu elaborarea lunara a unui raport de activitate in acest domeniu. Cuprinde: Protectie prin masuri procedurale Protectie juridica Protectie fizica Securitatea si protectia personalului Securitatea informatiilor clasificate Reguli generale privind lucrul cu informatii clasificate INFOSEC Securitatea industriala Conditii de fotografiere/filmare/cartografiere in locuri si obiective care prezinta importanta pentru inf. clasificate Masuri protective in domeniul inf. clasificate in procedura reorganizarii/divizarii, in cazul preluarii atributiilor de institutia ierarhica Rezolvarea regimului juridic al documentelor clasificate elaborate inainte de aparitia legii 182/2002 Obs: Tarif lunar . Contract pe 6 luni, pentru perioada 01.07.2020-31.12.2020. Serviciile vor fi prestate conform caietului de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA25773834
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 79000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.