Atribuită
Cumpărare directă
Prosop industrial 800portii 2straturi 200metri 2bucati - 6 pachete, Detergent geamuri si multi-suprafete Cif 5litri - 4 buc, Detergent vase Sano Spark 1litru - 2 buc, Odorizant incapere Asevi natural 400ml - 6 buc, Dezinfectant baie Domestos 5L - 4 buc, Saci menajeri Zariss 60litri 20buc -20 role, Mop de bumbac Iacob 300g - 20 buc, Igienol dezinfectant universal 1litru - 10 buc
- Număr anunț
- DA25767828
- Autoritate contractantă
- ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,20 RON
- Valoare atribuită
- 655,20 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.