Atribuită
Cumpărare directă
Tub conector joasa presiune in T cu supapa (SSIT96VLD), spiralat cu urmatoarele caracteristici: • lungime 243 cm. cu conectoare tip Luer-Lock • rezista la presiuni de minim 350 psi • Permite conectarea la seringile injectorului prin intermediul conectoarelor • Marcaj colorat diferentiat pentru conectoarele tip Luer-Lock in vederea identificarii facile pentru operator a conectarii la seringile de contrast, salina si la pacient NECESAR RMN
- Număr anunț
- DA25793791
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141624-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.800 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.