Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente la instalatia electrica exterioara in localitatea Constanta, la Unitatea Militara 02472 conform caietului de sarcini publicat prin anuntul ADV 1149464 din data de 27.05.2020 si si a propunerii tehnice nr. 592/05.06.2020 inregistrata la UM 02472 cu nr X2-683 din data de 05.06.2020
- Număr anunț
- DA25774265
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.036,61 RON
- Valoare atribuită
- 42.036,61 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.