Atribuită Cumpărare directă

Freza metal biax fi 10; Freza metal biax fi 8

Număr anunț
DA25775352
Autoritate contractantă
S.C. PRELCET SA (CUI 24423199)
Furnizor / câștigător
ELECTROAPARATAJ INDUSTRIAL S.R.L. (CUI 33603288)
Cod CPV
42637000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,25 RON
Valoare atribuită
169,25 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,25 RON

din 169,25 RON estimat