Atribuită
Cumpărare directă
Servicii pentru eliberare teren (incarcat, transport, imprastiat) resturi (diverse materiale, deseuri, inclusiv resturi de materiale rezultate din demolari si resturi materiale de constructii) in urmatoarele zone identificate de pe raza Orasului Topoloveni: - Zona Pod Coseri, pe malul raului Arges – 500 metri cubi - Zona “La visini” (in apropiere de Aerodrom) partea stanga - 350 metri cubi - in vecinatatea canalului colector, Zona “Lunca Argesului” (fosta groapa de gunoi) - 250 metri cubi, în perioadele convenite şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin prezentul contract.
- Număr anunț
- DA25779992
- Autoritate contractantă
- ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
- Furnizor / câștigător
- JANNOCK SRL (CUI 35786149)
- Cod CPV
- 45111291-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806,72 RON
- Valoare atribuită
- 16.806,72 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.