Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT PE BAZA DE ALCOOL, ambalat la bidon de 5 litri (4,5 kg). Produs avizat Ministerul Sanatatii: Nr. 4115BIO/01/12.24 Produsul asigura o dezinfectie imediata si nu necesita clatire. Se utilizeaza pentru dezinfectia mainilor. -produsul fiind in promotie, la 6 bidoane de dezinfectant / 2 dozatoare MP825 - gratuite.
- Număr anunț
- DA25793560
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.