Atribuită
Cumpărare directă
1.Colt 3/8 13 RS, folosit la alcatuirea lantului de motoferastrau STIHL MS 211 35 cm: 50 buc( 25 buc colti/lant) 2.Sina 35 cm 1.3 mm 3/8, pentru motoferastrau STIHL MS 211 35 cm: 2 buc. 3.Ulei amestec STIHL pentru utilaje cu motor in 2 timpi, la 1 L: 10 buc.
- Număr anunț
- DA25767360
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,60 RON
- Valoare atribuită
- 613,60 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.