Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant si igienizant pentru maini

Număr anunț
DA25776180
Autoritate contractantă
COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,33 RON
Valoare atribuită
527,33 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,33 RON

din 527,33 RON estimat