Atribuită Cumpărare directă

Servicii tiparire si livrare formulare tipizate personalizate conform Contract de servicii nr.38/11.06.2020.

Număr anunț
DA25776364
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305 RON
Valoare atribuită
1.305 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305 RON

din 1.305 RON estimat