Atribuită
Cumpărare directă
Rigla aluminiu 30cm- 7buc x24 = 168 lei Dispenser magnetic agrae -10buc x6.9 =69 lei Agrafe color Forster 28 mm, 100 cut -15 buc x 2.7=40.5 lei Buretiera din plastic -10buc x13.6=136 lei Agrafe 28 mm 100/cut Forster-15 cut x2=30lei Banda adeziva pt ambalat 48mmx66mm -15 rolex11=165lei Banda adeziva 15mmx33m -15 role x1.5=22.5 lei Capse 24/6 1000/cut - 30 buc x3.2=96 lei Mapa A4 plastic cu elastic -20 buc x6=120 lei Page marker 12x45mm 5 cul/set-10 set x4.3=43 lei Calculator birou Canon 16 digiti -7 buc x130= 910 lei Perforator metallic P 402, 40 file -5 buc x54.5 =272.5 lei Foarfeca 25.5 cm -5 buc x16 =80 lei Cos office 15 l negru - 4 buc x43 = 172 lei Textmarker Schneider job 6 cul/s -10 buc x30 =300 lei Pagemarker 12x50mm 5 cul/set, 125 file -10 buc x6.5 = 65 lei Total : 2689.5 lei
- Număr anunț
- DA25768479
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.260,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.260,08 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.