Atribuită Cumpărare directă

Dvd Verbatim 50x2 lei Hartie copiator A4...5x12 lei Dosar plic color...50x1 lei Plic C4 ..20x0,5lei Capse 24/6....10x1 leu Cutter 10x5 lei Foarfeca 2x12lei Tuș 15x9lei Folie Cristal A4...2x29 le

Număr anunț
DA25784309
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA REMETEA MARE (CUI 29138410)
Furnizor / câștigător
DODY COMPANY SRL (CUI 14787800)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497 RON
Valoare atribuită
497 RON
Data publicării
14.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497 RON

din 497 RON estimat