Atribuită
Cumpărare directă
Calculator all in one ,Model Procesor : 1x i3-8145U ,Nucleu : Whiskey Lake , Socket procesor : 1528 Frecvență procesor :2.10 GHz , Frecvență turbo max : 3.90 GHz ,Cache : 4 MB SmartCache , Număr nuclee : 2 Număr thread-uri :4 , Tehnologie : 14 nm , Procesor Grafic integrat : Intel UHD Graphics 620 Monitor inclus : Da , Diagonală : 23.8 inch , Rezoluție : 1920 x 1080 pixeli , Widescreen : Da Format : Full HD , Ecran :LED Backlit , Suprafață ecran : Anti-Glare , IPS display : Da , Unghi vizualizare : 178 , Webcam integrat : Da ,Senzor webcam : 1.0 mpx Rezoluție webcam : 1280 x 720 pixeli ,Microfon integrat :Da , Chipset :Intel Număr Procesoare suportate : 1 , Memorie inclusă : Da , Tip RAM : non-ECC , Tip memorie :DDR4 , Capacitate memorie : 8 GB Frecvență memorie : 2133MHz , Sloturi memorie : 2 ,Memorie maxima 8 GB , Slot 1 :4 GB , Slot 2 : 4 GB ,Compatibilitate RAM : non-ECC Capacitate SSD : 256 GB , Slot M.2 : Da Tip : Integrată, Producător placă video : Intel UHD Graphics 620 , Sunet : HD Audio Putere : 2 x 3 W , Tip Boxe : Stereo ,Tehnologie : Sonic Master , Unitate optică : Nu are unitate optică integratăLAN : 10/100/1000 Mbps Wireless : 802.11ac , Bluetooth : 5.0 ,Tip carcasă : All-in-one , Dimensiune : 540 x 40.9 x 16.5 cm Greutate : 5.1 Kg , Sursă : 90W sursă externă USB 2.0 : 1 USB 3.0 : 4 HDMI : 2: 1x HDMI in /1x HDMI out RJ-45 LAN : 1,Ieșire audio : 1x Combo Sistem de operare : Endless OS Security lock : Da, SuporTPM : Da, Tastatură: Da ,Mouse : Da
- Număr anunț
- DA25787527
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.021,65 RON
- Valoare atribuită
- 2.021,65 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.