Atribuită Cumpărare directă

Pachet masina tuns 20 7056191 MASINA TUNS GAZON DAC 109 XL BUC 1,00 899,00 755,46 143,54 30 7016903 ULEI MASTER GARDEN 4T 30/40 0,6L BUC 2,00 12,89 21,66 4,12

Număr anunț
DA25781238
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777,12 RON
Valoare atribuită
777,12 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

777,12 RON

din 777,12 RON estimat