Atribuită
Cumpărare directă
Pachet carti: 1. A Companion to Contemporary Design since 1945 (Hardback), Dana Arnold (1 buc.) 2. A Companion to Museum Studies (Blackwell Companions in Cultural Studies) (1 buc.) 3. Art Theory: An Historical Introduction (1 buc.) 4. Art and Postcapitalism: Aesthetic Labour, Automation and Value Production (Paperback), Dave Beech (1 buc.) 5. Beyond Objecthood: The Exhibition as a Critical Form since 1968 (The MIT Press) (1 buc.) 6. Curationism: How Curating Took Over the Art World and Everything Else (1 buc.) 7. Decolonizing Nature - Contemporary Art and the Politics of Ecology (1 buc.) 8. Dynamis of the Image: Moving Images in a Global World (Hardback), Emmanuel Alloa, Chiara Cappelletto (1 buc.) 9. How Institutions Think: Between Contemporary Art and Curatorial Discourse (The MIT Press) (1 buc.) 10. Re-envisioning the Contemporary Art Canon: Perspectives in a Global World (1 buc.) 11. Show Time: The 50 Most Influential Exhibitions of Contemporary Art (Hardback), Jens Hoffmann (1 buc.) 12. The Curator's Handbook: Museums, Commercial Galleries, Independent Spaces (Hardback), Adrian George (1 buc.) 13. The Routledge Companion to Art and Politics (Routledge Art History and Visual Studies Companions) (1 buc.) 15. Thinking About Art: A Thematic Guide to Art History (1 buc.) 16. Turning Inward (Paperback), Lou Cantor, Clemens Jahn (1 buc.) 17. When Fact Is Fiction: Documentary Art in the Post-Truth Era (Antennae-Arts in Society) (1 buc.)
- Număr anunț
- DA25791124
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- AD ART PLUS DESIGN S.R.L. (CUI 40461968)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.507,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.507,60 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.