Atribuită Cumpărare directă

ROABA CONSTRUCTII BRUT=2*101.68=203.36 Preturile sunt exprimate in lei si nu contin TVA. Valabilitatea ofertei este de 30 zile. Livrarea se face la sediul clientului in termen de 3 zile de la comanda ferma.

Număr anunț
DA25772886
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,36 RON
Valoare atribuită
203,36 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,36 RON

din 203,36 RON estimat