Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar PAVELE I GRI MP 30.42 34.4536 GARANTIE PAL BUC 3 33.6133 MISTRIE BUC 1 8.4 PAVELE SYMM 02 GRI MP 91.26 34.4538

Număr anunț
DA25773784
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.301,57 RON
Valoare atribuită
4.301,57 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.301,57 RON

din 4.301,57 RON estimat