Atribuită Cumpărare directă

MERE ROSII/GALBENE - Produsele vor fi livrate in perioada 01.07.2020 - 30.09.2020conform solicitarilor AC

Număr anunț
DA25789876
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
03222321-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.045 RON
Valoare atribuită
6.045 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.045 RON

din 6.045 RON estimat