Atribuită
Cumpărare directă
ROM ETICH AUTOAD 24/A4,100 RTC SFOARA BUMBAC 100GR/4BU PGN CAIET A4/80F/M CLASIC MAP CAPSATOR ADVANCE 24/6 N BIC PIX ROUND ST CLIC ABS/2 RTC FOLIE LAM A4/75MCR/100 AGR BANDA DUBLU ADEZ 25MMX4 NUSA REZERVA CUB NOTES/500F ARH DOSAR PP/A4/50 BUC SCR AGRAFE METAL/32MM BIC CREION CORECTOR/7 ML KOR ADEZIV LICHID 50 ML RTC DOSAR PLIC A4/25 BUC RTC DOSAR CU SINA A4/25 BUC ICO CAPSE METAL 24/6 ICO AGRAFE METAL 50MM/100B ICO MARKER NEGRU 1-1,5 LIA BIC FLUID CORECTOR 20ML RTC BIBL.PP LUX NEG A4/7 CM BIC BANDA COR MINI/5M X 5MM TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CUTI PGN FILE PROTECTIE A4/40 MC SCR ALONJE INDOSARIERE/100 SCH TEXTMARKER JOB/1-5 MM
- Număr anunț
- DA25770625
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.491,23 RON
- Valoare atribuită
- 3.491,23 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.