Atribuită Cumpărare directă

Se va furniza 1 bucata x Hard Disk Seagate Skyhawk ST2000VX007, 2TB, 64MB, 5900RPM, care este necesara pentru ISU CRISANA BIHOR. Decontarea se va realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura fiscala. Transportul va fi inclus in pretul ofertat.

Număr anunț
DA25779111
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat