Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii curente 2020-Reparatii interioare la Gradinita cu PP nr. 17 "Martinica". Zugrăveli interioare cu lavabil (aprox. 390 mp) la grupele: Curioșii, Rază de Soare (baie) Ciupercuțe, Brotăceii (parte jos vestiar), Buburuze (un perete), Fluturașii (retușuri), baie parter; Vestiar etaj :55,62 mp de rașchetat huma și zugrăvit în lavabil (integral); Vopsirea cu vopsea de ulei a tubulaturii bucătăriei deasupra mașinii de gătit – aprox.4 mp; Zugrăvit stâlpi susținere + grinzi (sala festivă- aprox. 30 mp); Montat faianță sub chiuvete în 4 bai copii (parter: Curioșii, Albinuțe, Rază de soare, Bamse - aprox. 12 mp. Executarea acestor lucrări sunt necesare pentru a fi în conformitate cu normele sanitare în vigoare și pentru asigurarea siguranței copiilor preșcolari. Înlocuirea bateriilor uzate (set complet) la băile copiilor de la parter (16 buc); Bucătărie parter : de schimbat baterii chiuvete (mari 4 buc.) + o baterie mică cu racordurile aferente; 3 baterii dus
- Număr anunț
- DA25784880
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit Martinica nr 17 (CUI 29345512)
- Furnizor / câștigător
- OVINIC-INSTAL SRL (CUI 14782799)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.174,78 RON
- Valoare atribuită
- 25.174,78 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.