Atribuită
Cumpărare directă
Grandstream Telefon IP 2 linii cu ecran LCD Grandstream GXP1620 Telefon VoIP cu 2 conturi SIP| Ecran LCD| Destinat birourilor| 3 taste XML programabile| Porturi de retea cu pornire dublu auto-sensing 10/100Mbps| Display grafic LCD| 132x48 pixeli cu backlit| Difuzor hands-free cu anulare de ecou|2 conturi SIP| Pana la 2 apeluri simultane| 3 taste programabile XML| 2 taste de linie cu LED bicolor conferinta (3-way) serviciu de informatii cu caracter personal automat (ex.meteo) personalizare muzica, ton de apel / ton de asteptare porturi de retea cu pornire dublu auto-sensing 10/100Mbps cu PoE integrat(numai GXP1625) provizionare automatizata folosind TR-069 sau un fisier de configurare XML criptat AES
- Număr anunț
- DA25770401
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
- Cod CPV
- 32550000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245 RON
- Valoare atribuită
- 245 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.