Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile de consolidare si repatii in regim de urgenta la obiectivul Clinica Grand –sala de mese si sala de asteptare, tavane si grinzi.

Număr anunț
DA25789888
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.625,21 RON
Valoare atribuită
144.625,21 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144.625,21 RON

din 144.625,21 RON estimat