Atribuită
Cumpărare directă
DRISCA INOX, PRELUNGITOR CP 3 PRIZE 5M+INTRERUPATOR, PRELUNGITOR CP 3 PRIZE 3M 3 INTRERUPATOR, PENSULA GALBEN MAN. PLAST. 40MM si de 80 MM., TRAFALET ZUGRAV 27CM, FOLIE ACOPERIRE TIP 100 4X5 M, REZERVA RADIATOR ALBASTRU 10, BANDA HARTIE SCHULLER 50, DILUANT NITRO 209 0.9L KYN, SPACLU INOX MANER 2K 100MM, SPACLU INOX MANER 2k 75MM, PIGMENT RENEW UNIVERSAL 107, TRAFALET SUPER DICKMANN 27CM, DANKE 14 EMAIL EXT.BEJ 4L, VOP.DANKE DISP.INT ALB 15L, GRATAR ZUGRAV 27X29CM
- Număr anunț
- DA25798047
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,95 RON
- Valoare atribuită
- 677,95 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.