Atribuită
Cumpărare directă
PLASTOR CONTAINER 1100L NEGRU 1092.00LEI/BUC PLASTOR CONTAINER 1100L VERDE 1092.00LEI/BUC PLASTOR CONTAINER 1100L ALBASTRU 1092.00LEI/BUC PLASTOR CONTAINER 1100L GALBEN 1092.00LEI/BUC EUROPUBELA 240L CU ROLE VERDE 200.84LEI/BUC EUROPUBELA CU ROLE 120L GALBEN 146.22LEI/BUC EUROPUBELA CU ROLE 120L NEAGRA 133.61LEI/BUC EUROPUBELA CU ROLE 120L ALBASTRA 146.22LEI/BUC EUROPUBELA CU ROLE 240L GALBENA 200.84LEI/BUC EUROPUBELA CU ROLE 240L NEGRU 200.84LEI/BUC EUROPUBELA CU ROLE 240L ALBASTRU 200.84LEI/BUC EUROPUBELA CU ROLE 120L VERDE 146.22LEI/BUC
- Număr anunț
- DA25798663
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.365,41 RON
- Valoare atribuită
- 18.365,41 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.