Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE NUMAR DE REFERINTA: 2 PRET DE CATALOG: 638,66 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: DOZATOR SAPUN INOX BUC 3.00 109.24 DOZATOR SAPUN PLASTIC BUC 10.00 26.05 PERIE WC CU SUPORT BUC 4.00 12.61 mai putin
- Număr anunț
- DA25800610
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO TEKH SRL (CUI 12145536)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638,66 RON
- Valoare atribuită
- 638,66 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.