Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM DRENAJ TORACIC REGLABIL,DESTINAT ASPIRATIEI PRIN CADERE SAU FORTATA IN CHIRURGIA TORACICA ;ESTE COMPUS DIN : -CAMERA RECOLTARE LICHID ASPIRAT 2000 ML CU GRADATIE LA FIECARE 25 ML,CU INCHIDERE FILETATA IN PARTEA SUPERIOARA ,DIAMETRU GAT 38 MM SI SUPAPA ; --TUB CONEXIUNE NON COLABABIL,LUNGIME 150 CM ,DIAM INTREN 10 MM ,PREVAZUT CU O EXTENSIE DE PLASTIC RIGIDA,CU FUNCTIE DE VALVA CU APA REGLABILA IN INALTIME ,CLAMP PT OCLUZIE SI SISTEM IN SPIRALA IN PARTEA SUPERIOARA -TUB "PRIZA AER" PT CONECTAREA LA VID CONTROLATA , 385 MM LUNGIME SI 7 MM DIAM INTERN -CONECTOR UNIVERSAL PT CONECTAREA LA CATETERUL TORACIC,PREVAZUT CU PUNCT DE PRELEVARE LATEX FREE PT PRELEVAREA ESANTIOANELOR -AGATOATOARE PT PATUL PACIENTULUI -SUPORT PT O CORECTA POZITIONARE LA SOL -DEPRESIUNE MAXIMA DE UTILIZARE -100 mmHg sau -350 mmHg 1 CUTIE = 10 BUC. Se va mentiona pe factura PN CCV, lotul si termenul de valabilitate.
- Număr anunț
- DA25800751
- Autoritate contractantă
- SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.