Atribuită
Cumpărare directă
1 buc. Televizor LED Smart PHILIPS 43PUS6554/12, Ultra HD 4K LED TV - tuner digital DVB-T/C - audio 2 x 10 W - player multimedia integrat: DA - diagonala ecran: minim 43" - rezolutie: 3840 x 2160 - conectori: min. 3 x HDMI, slot CI+, video composite, 2 x USB 2.0 - compatibil vesa 200 x 200 - accesorii: telecomanda, cablu alimentare, manual utilizare -garantie 24 luni 1 buc. Suport TV de perete Blackmount EPT410, 26"-55
- Număr anunț
- DA25800445
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.225,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.225,50 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.