Atribuită
Cumpărare directă
Desktop Lenovo V530s-07ICR, SFF 7.4L , Intel Core i5-9400 (6C / 6T, 2.9 / 4.1GHz, 9MB), 8GB DIMM DDR4-2666, 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe, Integrated Intel UHD Graphics 630, 9.0mm DVD±RW, WLAN:NO, Calliope Keyboard (USB connector), black, Calliope Mouse (USB connector), Card reader:7-in-1, Porturi Fronts Port:4x USB 3.1 Gen 1/1xmicrophone (3.5mm)/1xcombo audio/microphone jack (3.5mm)/Rear ports: 2x USB 3.1 Gen1/2xUSB 2.0/1x serial/1xRJ-45/1xVGA/1xDP/1xHDMI/optional parallel, optional 2nd serial, M.2 card slots: Two M.2 (one for WLAN, one for M.2 SSD), Dimension (overall):100mm W X 304.4mm D X 274.8mm H, 180 watts, autosensing, 85% PSU, Greutate: 4.2 kg include Monitor LED MVA AOC 23.6", Wide, FHD, 2xHDMI, Difuzoare, Negru , Garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA25801698
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
- Furnizor / câștigător
- TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.559 RON
- Valoare atribuită
- 6.559 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.