Atribuită Cumpărare directă

Reparație ecograf Voluson P6 BT15 SN 306669SU3 prin înlocuire: Ansamblu Consolă (19.700 lei + TVA), Manoperă (1.520 Lei + TVA) și Deplasarea inginerului de service (220 Lei + TVA

Număr anunț
DA25788569
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.440 RON
Valoare atribuită
21.440 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.440 RON

din 21.440 RON estimat