Atribuită Cumpărare directă

Colac antiescare din latex, diametru 45cm. Usor de dezinfectat. Nu se dezinfecteaza cu dezinfectant pe baza de alcool. Pentru transport si alte detalii, sunati la: 0722539106

Număr anunț
DA25741575
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617,70 RON
Valoare atribuită
617,70 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

617,70 RON

din 617,70 RON estimat