Atribuită Cumpărare directă

Indicator rutier de intrare in localitate (F47) sau iesire din localitate (F49), dreptunghi 1000 x 700 mm, reflectorizant, vopsit in camp electrostatic.Se va mentiona pe indicator localitate BALENI

Număr anunț
DA25754778
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640 RON
Valoare atribuită
2.640 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.640 RON

din 2.640 RON estimat