Atribuită
Cumpărare directă
10 7034855 SET TOALETA TIP RATTAN 14,7X14,7X40 BUC 20,00 13,41 225,38 42,82 20 6016975 RAFT STABIL 192X100X50CM GALV 265/300 KG BUC 12,00 196,00 1.976,47 375,53 30 7043943 PUBELA LOTUS 35 LT ALBASTRU BUC 15,00 32,44 408,91 77,69 40 7044057 PUBELA LOTUS 55 LT VERDE BUC 10,00 50,12 421,18 80,02 50 7044052 PUBELA LOTUS 55 LT GALBEN BUC 10,00 50,12 421,18 80,02 60 7056606 COS HARTIE VENETIA GRI 95006 BUC 30,00 5,46 137,65 26,15 70 7024521 USCATOR MAINI HD250B INOX BUC 3,00 619,00 1.560,50 296,50
- Număr anunț
- DA25732864
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.151,27 RON
- Valoare atribuită
- 5.151,27 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.