Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : - 7 seturi analize lunare perioada iunie -decembrie 7*170=1190 lei - un set analize semestriale ( semII) 752 lei Total : 1190+752=1942 lei fara TVA

Număr anunț
DA25725233
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.942 RON
Valoare atribuită
1.942 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.942 RON

din 1.942 RON estimat