Atribuită Cumpărare directă

SANA 3.6% 330g BACIUL=62,00Buc x 2,30lei; CREMA DE BRANZA 140g=6,00BUC x 4,20lei;

Număr anunț
DA25734602
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,80 RON
Valoare atribuită
167,80 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,80 RON

din 167,80 RON estimat