Atribuită Cumpărare directă

PENSULA PAR NATURAL 110/100MM DEN BRAV - 15 BUC PENSULA PAR NATURAL 110/70MM DEN BRAV - 10 BUC

Număr anunț
DA25734085
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
39224210-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,50 RON
Valoare atribuită
173,50 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,50 RON

din 173,50 RON estimat