Atribuită Cumpărare directă

Serviciile vor fi prestate la sediul Universitatii de Medicina,Farmacie,Stiinte si Tehnologie, str. Gheorghe Marinescu nr.38, Targu Mures. Contravaloarea transportului este inclusa in pret.

Număr anunț
DA25734293
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI 16090352)
Cod CPV
98113100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat