Atribuită
Cumpărare directă
8710439053257 PULVERIZATOR ANTIMUCEGAI BISON 500 ML BUC 1.00*27.31 5946046042671 VOPSEA ECOLUX ALB LUC 0 75L BUC 10.00*26.81 5946046022291 EMAIL BEJ 0 75L BUC 10.00*18.40 4042448899828 BANDA DUBLU ADEZIVA OGLINZI 19*10 BUC 7.00*31.01 4042448182739 BANDA DUBLU AD OGLINZI BUC 3.00*22.61 5946046115658 DILUANT 551 0.9L BUC 2.00*10.00 9002588452494 BANDA ADEZIVA 4524 HM 50M/48MM BUC 4.00*8.32 9002588039077 FOLIE STRECH 15MY 190M BUC 5.00*23.95 MATCTII730 PLASA FIB ST EXTERIOR MP 10.00*2.27 MATCTII2931 POLISTIREN F 2 CM BUC 5.00*1.85 MATCTII26 AD POL ADEPLAST 25 KG SAC 1.00*21.01 , 8699258201158 BROASCA EXT FARA CIL CROM KALE 85MM 153-30 BUC 6.00 20.17 5995991115114 EUROPORTAL 35/92/16 BUC 6.00 42.86 8699258201387 BROASCA EXT FARA CIL CROM KALE 85MM 153-35 BUC 10.00 20.17
- Număr anunț
- DA25760073
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 98390000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.588,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.588,98 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.