Atribuită Cumpărare directă

conform oferta de pret nr.1543/28.04.2020

Număr anunț
DA25746285
Autoritate contractantă
Comuna Pomi (CUI 3963820)
Furnizor / câștigător
ALEXCARM SRL (CUI 15340094)
Cod CPV
42122130-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.813,70 RON
Valoare atribuită
13.813,70 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.813,70 RON

din 13.813,70 RON estimat