Atribuită Cumpărare directă

Pachet: BCAA 180 CPS-4BUC, MUSCLE REPAIR-10BUC, OMEGA+ 4BUC, ECOREUMA-4BUC, ENDURANCE FRUIT BAR-100BUC, FAST RECOVERY 12 BUC, GLUTAMINE-5BUC, GOLDRINK PREMIUM-15BUC, ONE SHOT ENERGY 1DZ-100BUC, V PROTEIN 1KG-1BUC, ISO HYDRO WHEY 1KG-4BUC

Număr anunț
DA25729551
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BASCHET (CUI 4203857)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI 35264226)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.304,80 RON
Valoare atribuită
5.304,80 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.304,80 RON

din 5.304,80 RON estimat